Załoga Moon Pots - plecione rośliny

26.03.2021

Kolekcja plecionych roślin w naszym sklepiku

Poznaj ich historię!

 plecione rośliny załoga moonpots

 

Każda ma swoją kosmiczną historię. Razem tworzą #załogamoonpots 

 

KAKTUS ARMSTRONG

 

 

Jako pierwszy z kolczastych wylądował na naszej planecie Moon.Pots. Długo przygotowywał się do tej misji. Planowanie, dobieranie odpowiedniego stroju, całego osprzętu i ciężkie ćwiczenia fizyczne (stąd przydomek "Silne ramię") były dla niego kluczowe. K.Armstrong to przystojny i niezwykle inteligentny osobnik - sam potrafi o siebie zadbać. Daje sobie radę w najcięższych warunkach.

 

KAKTUS ALDRIN

 

 

Jako drugi z kolczastych wylądował na planecie Moon.Pots. Do misji przygotowywał się wraz ze swoim zaufanym kolegą K.Armstrongiem. Odznaczony Medalem Sił Roślinnych za wybitną wytrzymałość. Kosmiczna kapsuła (czyt. księżycowa osłonka) to jego drugi dom.  

 

SANSEVIERIA LAURA

 

 

Sansewieria Laura to pierwsza kobieta w załodze Moon.Pots. Nie ustępuje jednak w niczym swoim kaktusowym kolegom. Jako "żelazna roślina" wprowadza na statku żelazną dyscyplinę, ale również trochę gracji i wdzięku. Surowy betonowy kosmos potrzebuje przecież kobiecej ręki.  

 

HOYA KERRI

 

 

Hoya to druga kobieta w załodze Moon.Pots. Nie ma co ukrywać, jest bardzo kochliwa. Od razu zauroczyła się swoimi kolegami z załogi - K. Armstrongiem i K. Aldrinem. Sama nie wie, w którym bardziej!  

 

 

Plecione roślinki są świetne do pokoiku dziecięcego, dla osób kochających rośliny bez wzajemności i dla każdego, kto lubi ładne dekoracje.

Nie sprawiają problemów
Rozumieją i wybaczają błędy
Nie wymagają od Ciebie niemożliwego
Nie kapryszą
Nie nadużywają płynów
Nie narzekają na brak słońca

 

Skompletuj całą Załogę! 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl