FAQ

1. Wysyłka

 

Paczki wysyłamy za pośrednictwem Paczkomatów na terenie całej Polski.

 

2. Jaki jest przybliżony czas realizacji?

 

Najczęściej paczka zostaje wysłana w ciągu 10 dni roboczych. Na czas zamówienia składa się zaksięgowanie płatności, przygotowanie oraz nadanie przesyłki. Jeśli zamawiasz produkt, którego nie ma na stanie, bądź jest on w ograniczonej ilości, czas wysyłki może się nieznacznie różnić od zakładanego. W przypadku większych zamówień zachęcamy do kontaktu mailowego przed złożeniem zamówienia - ustalimy szczegóły.

 

3. Co mam zrobić, jeśli produkt, który chcę zamówić jest aktualnie niedostępny?

 

Napisz do nas wiadomość, a dołożymy wszelkich starań, by sprawnie uzupełnić stan magazynowy. Prosimy o cierpliwość, gdyż mamy tylko dwie pary rąk :)

 

4. Czy mogę osobiście odebrać paczkę?

 

Tak, oczywiście. Jest to możliwe na terenie Kutna. Napisz do nas w celu ustalenia szczegółów. 

 

5. Czy mogę zamówić produkty hurtowo?

 

Tak, oczywiście. W tym celu prosimy o kontakt mailowy. Po przekroczeniu 15 sztuk będziemy mogli zaproponować atrakcyjne rabaty. 

 

6. Czy doniczki są identyczne?

 

Doniczki są wykonywane oraz malowane w 100% ręcznie. Z tego powodu mogą występować niewielkie różnice w rozmiarach i malowanych elementach. Sam materiał generuje pewną losowość, jeśli chodzi o ostateczny wygląd produktu - nie jesteśmy w stanie do końca przewidzieć, gdzie i w jakiej ilości pojawią się "kratery" na powierzchni betonu, możliwe są także delikatne różnice w odcieniu oraz chropowatości brzegów.

 

7. Czy donice są impregnowane?

 

Tak, oczywiście. Wnętrze doniczek jest zabezpieczone impregnatem hydrofobowym, co zwiększa wytrzymałość betonu oraz zmiejsza jego chłonność.

 

8. Czy donica jest wytrzymała?

 

Tak, oczywiście. Dokładamy wszelkich starań, by donice służyły Waszym roślinom jak najlepiej i jak najdłużej. Jednak tak jak wszystko inne, nie są niezniszczalne - nie rekomendujemy upuszczania donic, rzucania nimi ani uderzenia w nie ciężkimi przedmiotami :)

 

9. Czy betonki służą jako donice czy osłonki?

 

Nasze betonki nie mają otworu w dnie, aczkolwiek mogą służyć też jako doniczki - przy takim zastosowaniu polecamy wysypać dno np. keramzytem. Sprawdzona opcja :)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl